Bayrampaşa Veteriner Kliniği
 
 
 
 
 
Bayrampaşa
 
 
 
 
 
7/24
 
 
 
 
 
0212 535 42 92
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hakkımızda

 
Bayrampaşa Veteriner Kliniği Ailesi olarak; kapılarımızı sizlere açtığımız 2014 yılından beri siz değerli dostlarımızın güvenini kazandık. Bu güvene layık olabilmek için günden güne kendimizi geliştirerek dünya veteriner hekimliliği ile ilgili neler yapıldığını, yeni çalışmaları, litaratürleri, yurt dışı, yurt içi kongre ve eğitimlerini yakından takip ederek kliniğimizi bugünlere getirdik. Kliniğimiz 24 saat kamera sistemi ile izlenmekte olup, minik dostlarımız için en küçük ayrıntılar bile izlenerek kayıt altına alınmaktadır.
 
 
SORUMLU VETERİNER HEKİM ABDULLAH SERBEST

1988 yılında İstanbul Bayrampaşa’da doğdu. İlk, orta, lise öğrenimini Bayrampaşa’da tamamladı. 2006 yılında kazandığı İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinden 2014 yılında mezun oldu ve Bayrampaşa Veteriner Kliniğini kurdu.

2016 yılında Adnan Menderes Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Öğrenim hayatı boyunca çeşitli seminerlere katıldı. Vahşi Yaşamı Koruma Kulübünde (VAŞAK) 3 sene aktif olarak çalıştı.

Kısa zamanda Bayrampaşa'nın en donanımlı, hastalarına (minik dostlarımıza) ve hasta sahiplerine (dostlarımıza) en iyi hizmeti veren en büyük kliniği olarak hizmet vermeye başladı. 30'dan fazla seminere katıldı.

Hobi olarak başladığı egzotik hayvan bilgisi gelişerek kliniğinde donanımlı egzotik hayvan muayenesi yapılmaya başlandı.
Köpeklerde gençlik hastalığı tedavisinde oldukça başarılı sonuçlar elde etti. Köpeklerde kanli ishal hastalığında uyguladığı alternatif tedavi ile birçok evcil dostunu kurtardı.

Cerrahi operasyonla özellikle osteosentez kırık operasyonları konusunda kendini geliştirerek birçok operasyonu kendi yapmaktadır.
Endoskopi konusunda kendisini ve ekibini geliştirerek bir çok evcil dostuna hastalık teşhisi koydu.